Reklamy w internecie

Facebook
Instagram
Google ADS
Youtube

Ile to kosztuje?

Szukasz jaki jest koszt reklamy w internecie? Potrzebujesz pomocy w reklamie strony internetowej. Dobrze trafiłeś.

Jako, że marketingiem internetowym zajmujemy się od lat, pomożemy Ci wybrać najlepsze formy reklamy w internecie. Dokładnie wycenimy usługę. Wskażemy Ci też jakie są bezpłatne możliwości reklamy w internecie.

Ile kosztuje reklama w Google?

Reklamy Google ADS zależne są od wielu czynników. Przede wszystkim od branży w której działasz.

Reklamy w google działająca na zasadzie licytacji, im więcej firm zainteresowanych jest poszczególną frazą, tym koszty poszczególnego kliknięcia mogą być wyższe.

Taką usługę rozdzielić należy na dwie części. Zarobek dla firmy zajmującej się reklamami Google w okolicach 300 zł + budżet reklamowy który chcemy przeznaczyć na reklamę. Im więcej będziemy chcieli wydać, tym większe efekty możemy osiągnąć.

Reklamy na Facebooku

Skuteczna reklama na Facebooku to odrębna kwestia. Doświadczone firmy – takie jak my! 🙂 – są w stanie doskonale „stargetować” reklamę na poszczególne osoby.


Jeżeli prowadzimy firmę kosmetyczną jesteśmy w stanie stworzyć idealny profil klienta tej firmy. Dzięki temu trafimy z reklamą np. do Kobiet z okolic Gdyni, w wieku 25-50 lat, dbających o swój wygląd.

Drugi przykład to np. turysta. Turysta który potrzebuje usług rehabilitacyjnych.

Jesteśmy w stanie idealnie odwzorować postać takiej osoby i skierować reklamę na osobę szukającą pobytów zdrowotnych.

Trzecim przykładem niech będą artykuły szkolne dla dzieci w wieku 8-12.

Potrafimy stworzyć reklamy, które trafią do rodziców dzieci szkolnych w wieku 8-12 lat. Jeśli będziemy chcieli, aby Ci rodzice byli tylko z poszczególnych miast, bądź województw, również nie stanowi to dla nas problemu.

„Reklama na facebooku cena” – to często wpisywana fraza w wyszukiwarce Google. Na cenę składa się wynagrodzenie dla firmy prowadzącej reklamy oraz budżet, który chcemy przeznaczyć na reklamę. Dokładna cena zależna jest od projektu i działalności którą prowadzimy.

Bardzo dobrze stworzona kampania reklamowa na facebooku może być zdecydowanie tańsza niż reklama w Google Ads. Przy wielomiesięcznych współpracach, koszt wyświetlenia naszej reklamy potrafił zejść do 0,004 zł za aktywność związaną z postem bądź 0,005 zł za koszt odtworzenia całości filmu reklamowego.

Facebook ADS czy Google ADS?
Obie formy są naprawdę doskonałą opcją reklamowania się w Internecie. Którą wybrać? Najlepiej obie. Tak naprawdę wszystko zależy od specyfikacji firmy, którą zarządzamy. Dlatego zachęcamy do kontaktu, pomożemy Wam wybrać najskuteczniejszą formę reklamy dla Waszej działalności.

Wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę? Napisz nam w wiadomości czym zajmuje się Twój biznes, prześlij link do swojej strony internetowej, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!